I zvířata mají rádi luxus

luxus_zvirata

luxus_zvirataKorejský designér Seungji Muna letos v médiích vyvolal poprask moderní sedací soupravou pro psa. Stejně zajímavým počinem je klokanka na přenášení menších zvířátek od Kláry Kulhavé. Oba designéři nemají na první pohled nic společného a přesto jsou pro majitele domácích mazlíčků stejně známými jmény jako pro celebrity renomovaní módní návrháři.

luxus_zvirata
Kanárek se nudí? Welnes s bidýlky je báječná tělocvična na protažení křidýlek.

Zahraniční e-shopy pro zvířata se nabídkami jen hemží a i v našich prodejnách se leccos již objeví. Ilustrační obrázky z webu petsmart.com mohou být inspirativním námětem pro vánoční dárky pro vaše mazlíčky.

luxus_zvirata

Poklad v truhle nebo truhla na poklad?
luxus_zvirata
Police (speciálně) pro kočku

A jestli vás nic z toho nenadchne, můžete se podívat na stránky www.funnyfur.com, kde se najde pro psíky i kočičky třeba skříň v růžové barvě s designem kůstky nebo pelíšek s nebesy či koženou pohovku, která bude ladit s vaší sedací soupravou v obýváku nebo hale. Nechybí spousta textilních doplňků jako například polštářky a podušky ve všech možných barvách i vzorech, kulaté, podélné nebo ve tvaru srdíčka a dokonce je tam k vidění (i ke koupi) červené polstrované autíčko jako pro pohádkového krtečka, ovšem tento je míněn jako pelíšek pro číču. Samozřejmě nechybí ani poslední módní výstřelky psích a kočičích oblečků a kombinéz ve stylu Haute couture. Ramínek na psí oblečky, věšáčků na vodítka, povlečení a obojků je výběr tak obrovský, že si stačí jen vybrat a doufat, že dárek vaše zvířátko opravdu potěší.    Foto:  petsmart.com

luxus_zvirata
Stěnová sestava pro náročnější micinky
luxus_zvirata
Miska z mahagonu? Materiál není tak moc důležitý. pejska spíš bude zajímat co v ní bude dobrého

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*